29 Mart 2010 Pazartesi

ZİFİN ÇİÇEĞİ'NDEN TAM 7 KİŞİYE HEDİYE VERİYORUZ

ZİFİN ÇİÇEĞİ'NDEN TAM 7 KİŞİYE HEDİYE VERİYORUZ

Bazı sitelerde hala sağlıklı birşeyler vardır belki diyerek nette umutsuzca dolanırken karşıma bu site çıktı.Şifalı bitkiler,organik ürünler hatta bunların yanı sıra canlı fidanları bile bulabilirsiniz.Bu site gerçektende doğa ile iç içe.Kampanya bir yana dursun,kendilerine böyle bir siteyi yönettikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunmak istedim.

Site yöneticisi bir farkımız olsun dedi ve tam 7 kişiye hediye vermeye karar verdik.İtiraf etmeliyimki bu güne kadar bu blogta verdiğim belkide en sağlıklı ve değerli hediyeler bunlar olacak.Neden mi ? Çünkü sağlığa kesinlikle bir kıyaslama yapılamayacağını düşünüyorum......HEDİYELERİMİZ2 KİŞİYE KARABAŞ ÇİÇEĞİ30 gr.lık kraft ambalajında.

Şifalı bitkilerle hazırlanan tedavi listelerinin vazgeçilmez bitkilerinden olan karabaş otunun faydaları arasında beyin hastalıklarına iyi gelen özelliği de bulunuyor. Midede ve bağırsakta meydana gelen problemleri de yok eden karabaş otu, sakinleştirici özelliğiyle de biliniyor.

Hazırlanması ve kullanımı:

Bir miktar su kaynatılıp içine karabaş otu konulur ve üzeri örtüldükten sonra 5 dakika demlenir. Demlendikten sonra bardağa konulup şeker veya bal ilave edilerek günde iki veya üç defa içilir.

Karabaş otunun faydaları

1. Karabaş otu bilhassa baş bölgesindeki tıkalı damarları açar. Baş bölgesindeki dışarı atılmayan toksit maddeleri terle ağız burun yoluyla dışarı atar. Sinüzit iltihapları burun ve geniz kanalıyla boşaltır. Ayrıca tüm vücuttaki damarları da açar.

2. Mide ve bağırsağı yumuşatır, gaz sıkışmasına iyi gelir.

3. İdrar sökücü özelliği vardır, Böbrekleri çalıştırır ve temizler, safra ifrazatını artırır. Safrayı çalıştırır.

4. Beyin hastalıklarına iyi gelir.

1 KİŞİYE ORGANİK NAR EKŞİSİ

İçindekiler: Nar suyu (Geleneksel usulle yapılmış, hiçbir katkı ve kıvam arttırıcı kullanılmamıştır.)

Bu ürün hiçbir şekilde kimyasallar, yapay gübre veya hormon gibi katkı içermez. %100 saftır.

Cam şişede ambalajlanmıştır ve net 380 gr.dır.3 KİŞİYE ORGANİK TAM BUĞDAY UNU500 gr.lık pakettedir.

Organik buğday unu.

1 KİŞİYE ARAOMATİK BAKIM ANTİ SELÜLİT ÜRÜNÜAmbalaj Şekli: Kutu içerisinde 100cc'lik cam şişede.

Ürün Açıklaması: Dolaşım ve lenfleri düzenler, damar iç cıdarlarını onarır, ödem çözücüdür. Selülit gidermede ve oluşmasını önlemede saf bitki yağları karışımıdır.

TOPLAMDA 7 KİŞİYE 1'ER ANE HEDİYE VERİLMİŞ OLACAKTIR!!!

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI* www.zifincicegi.com SİTESİNE İNCELEMEK BEĞENDİĞİNİZ YADA İHTİYAC DUYDUĞUNUZ ÜRÜNDEN BURAYA BIRAKACAĞINIZ YORUMDA BAHSETMEK* BLOĞUNUZDA VEYA FACEBOOK HESABINIZDA BU KAMPANYANIN AYRINTILI BİR ŞEKİLDE DUYURUSUNU YAPMAK (SADECE LİNK VERİP BIRAKIYORSUNUZ BUNU LÜTFEN YAPMAYIN ARKADAŞLAR)* BLOĞUMU İZLEMEYE ALMAK (BLOĞU OLMAYAN KARDEŞLERİMİZDE ELBETTE KATILABİLİRLER ONLARDAN RİCAM FACEBOOK HESAPLARINDA BAHSETMELERİ OLACAK İKİSİDE YOK DİYORSANIZ CANINIZ SAĞ OLSUN)KAMPANYAMIZ 9 NİSANDA SONA ERECEKTİR BOL ŞANSLAR!

Gönderen Didem zaman: 18:34 10 yorum

28 Mart 2010 Pazar

ECZANEMİZDE.COM'DAN TAM 9 KİŞİYE HEDİYE VAR!!!!Eczanemizde.com'un tam 9 arkadaşımıza hediyesi var.....Önce bi bakalım sitemzide neler var?Bebek ve anneye dair ürünler,cilt bakımı ile ilgili aradığınız herşey,sağlıklı yaşam ve cinsel sağlık ürünleri ayrıca sağlık problerini gidermede kullanabileceğiniz güvenli ve şifalı ürünler.

---HEDİYELERİMİZ---1-Her cil tipine uygun Rosense Allık

2-Dermokilden Kil Kesesi

3-Aşk Kahvesi (Cinsel İstek Arttırıcı Bay&Bayan)

4-Kalsiyum Tablet

5-Meditox Ayak Patch

6-Rosense Göz Kalemi

7-Otacıdan Yağlı ve sivilceli ciltler için Sabun

8-Rosense Ruj

9-BebekLer İçin oda TermometreSi

Kampanya Katılım KoşullaRı1- www.eczanemizde.com sitesine üye olup beğendiğiniz veya önerebileceğiniz bir üründen buraya yazdığınız yorumda bahsetmek,ayrıca sitedede beğendiğiniz ürüne yorum bırakmak

2-Bloğunuzda veya facebook hesabınızda kampanyanın duyurusunu yapmak

3-Bloğumu izlemeye almakKAMPANYAMIZ 11 NİSANDA SONA ERECEK,TOPLAMDA 9 KİŞİYE HEDİYE VERİLECEKTİR !!!! BOL ŞANSLAR :)(www.eczanemizde.com'a cömertliklerinden dolayı sonsuz teşekkürler)

0 yorum:

Yorum Gönder